"Remember when you were young You shone like the sun Shine on you crazy diamond Now there's a look in your eyes Like black holes in the sky Shine on you crazy diamond You were caught in the crossfire Of childhood and stardom Blown on the steel breeze Come on you target for faraway laughter Come on you stranger You legend You martyr And shine... "
Roger Waters

niedziela, 29 czerwca 2014

Ruiny Zamku Ogrodzieniec - zdjęcia 2

 
Poniżej : Wnętrze karczmy rycerskiej
  


 
Poniżej : Dziedziniec

 
Poniżej : Przy bramie wjazdowej 

5 komentarzy:

 1. Znam otoczenie tego zamku, do wnętrza nie udało się nam wejść, pozdrawiam i dziękuje za miłe komentarze na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że wstawiłaś i zrobiłaś te śliczne zdjęcia, gdyż w końcu dowiedziałam się, gdzie byłam na wycieczce w przedszkolu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj pamiętam tę szkolną wyieczkę z podstawówki, kiedy to odwiedziłam te piękne ruiny, gdzie kręcono "Zemstę". W szkolnych latach często się zwidzało jakieś zamki, jednak ten pozostał najbardziej w mojej pamięci i tak jakoś mnie urzekł. Cały czas planuję zabrać tam mojego męża, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się to uda :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Alka (jestem-bo-czytam.blog.pl)
  Ogrodzieniec odkryliśmy gdy pomyliłam drogę podczas pilotowania Małża w drodze do Zakopanego. Był kwiecień, a my jechaliśmy spędzić w naszych ukochanych tatrach ferie wielkanocne. Miejscami leżał jeszcze snieg i na jego tle białe mury ogrodzieńskiego zamku robiły bajeczne wrażenie. Zwiedzaliśmy zupełnie sami, ta piękna restauracja albo jeszcze nie istniała, albo była na głucho zamknięta. Było tak klimatycznie , że mąż nawet się nie złościł że moja pomyłka spowodowała około dwugodzinne wydłużenie czasu podróży :) .

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem przez takie pomyłki można odkryć super miejsca. Też się wybierałam w Tatry w lipcu ale pogoda nam na to nie pozwoliła. Dziękuję za miły komentarz. Miłych ciepłych wakacji życzę, jak najmniej deszczu :) Chcemy słoneczko

  OdpowiedzUsuń