"Remember when you were young You shone like the sun Shine on you crazy diamond Now there's a look in your eyes Like black holes in the sky Shine on you crazy diamond You were caught in the crossfire Of childhood and stardom Blown on the steel breeze Come on you target for faraway laughter Come on you stranger You legend You martyr And shine... "
Roger Waters

czwartek, 9 października 2014

Co u mnie na fazie? Zobaczcie i posłuchajcie...

Tego faceta uwielbiam słuchać odkąd odszedł z Take That... Oczywiście mowa o Robercie Williamsie. A za tą piosenkę kocham go najbardziej na świecie... Cudowny głos niesamowitego wrażliwca, którego odkryłam w nim niedawno... Nazbyt za późno... :(
                                                   "... I just wanna feel real love..."
 
To wykonanie My way w jego wykonaniu mnie powaliło totalnie
Jeszcze to jego Mum that's your song I'm singing, I love You....
 
 
Niesamowite... szyk elegancja i styl...
 
 
 
Kocham tą piosenkę. Tak się cieszę że w koncu się pogodzili i normalnie rozmawiają ze sobą. Ten utwór do świetny dowód na to, że mężczyźni potrzebują czasu na to by dorosnąć i zrozumieć swoje błędy. Wyszedł im niesamowicie ten duet. Aż miło popatrzeć na te szczere uśmiechy i gesty serdeczności.
 
 
Go gentle to piosenka Robbiego dla jego córeczki. Przyznacie, że cudowne poruszające słowa dojrzałego mężczyzny, który szaleje za swoją córką. Powiem Wam, że zazdroszczę tej małej i to z wielu powodów.
 
 
Za tą piosenkę pokochały go tłumy i kochają do dziś. Był wtedy zagubionym nieszczęśliwym
chłopakiem, który marzył o tym by go kochano i podziwiano, a sam wewnątrz czuł do siebie nienawiść. Coś o tym wiem Robbie
 
 
Genialne, genialne, genialne.... Rozpływam się
 
 
A teraz coś z podwórka Garou, pewien bardzo znany cover w bardzo energicznej aranżacji...  
 
Skąd on ma w sobie tyle energii i radości to nie wiem, ale najważniejsze że leczy tym ludzi i sprawia, że z dnia na dzień stają się szczęśliwsi.
 
Dziękuję Ci z całego serca Garou. Dziękuję...
 
 
I powiedzcie mi że ten facet nie umie dobrze śpiewać... Standardy ma opanowane do perfekcji
 
 
Znajduje się nawet w swingu...
 
 
A teraz coś co Was zaskoczy... Wszyscy mówią że Elvis nie żyje, ha ha ha ha
 
Założe się że niewielu z Was spodziewałoby się po Garou takich wykonań, ale on naprawdę nie słynie tylko z Belle Gitan czy Seul
 
 
 
Garou dla swojej córeczki, która jest najważniejszą osobą w jego życiu o czym zawsze mówi otwarcie...
 
Tu sais czyli Ty wiesz
 
Cudownie, poruszająco i ciepło.... Lepiej siedźcie
 
 
Tymczasem na scenę wkracza Kevin Spacey, nie macie pojęcia jak on potrafi zaczarować swoim... głosem
 
 
Jak to usłyszałam o mało nie padłam z wrażenia....
 
 
 
 
 
 
 
Jak już pewnie wiecie, Hugh Laurie to nie tylko genialny aktor i pisarz, ale też wokalista, muzyk, instrumentalista. Cudownie odnajduje się w bluesie
 
 
Mały akcencik z Dr House a. Ale mu poszło co?
 
 
 
Powiedzcie, że to nie jest boskie
 
 
Nogi same rwą się do tańca... Nie da się usiedzieć na tyłku. Jak bym pracowała w rozgłośni radiowej to bym tylko takie rzeczy puszczała.
 
 
 
Jak to śpiewa zawsze mam ciarki na całym ciele. Ma facet czuja do takich kawałków, prawda?
 
Careless love
 
 
 
Dziś sami panowie na tapecie. Przyznam się szczerze, że jeśli chodzi o artystów znacznie wolę śpiewających mężczyzn... Trzymajcie się Kochani.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 komentarzy:

 1. Bardzo lubię Robbiego Williamsa. Najbardziej podoba mi sie w piosence Angels oraz w piosence My Way (nie jest to jego własna piosenka, ale kocham jego wykonanie)

  OdpowiedzUsuń
 2. Angels śliczne, Feel też, covery swingowe po prostu cudownie mu wychodzą. To wykonanie my way pochodzi z całego koncertu poświeconego artystom takim
  jak Sinatra Bobby Darin czy Dean Martin, odbył się w Royal Albert Hall w Londynie. Polecam oglądnąć cały. Przepiękny concert. W ogóle facet ma mnóstwo świetnych utworów. Jak dla mnie Robbie to jeden z najlepszych współczesnych artystów.

  P.S. Dziękuje za odwiedziny i komentarze Aniu. Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już raz to pisałam, ale z miłą chęcią powtórzę: masz bardzo dobry gust muzyczny z czego tylko się cieszyć i cieszyć! )

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuje za tak miły komentarz. Cieszę się że tak myślisz. Niewiele osób w życiu mi to przyznało więc tym bardziej się cieszę. Zazwyczaj wybieram taką muzykę którą oddaje duszę, jest wymagająca i która wychodzi prosto z serca artysty, a myślę że wymienieni powyżej Panowie czują to robią. Co to ich kocham.
  Jeszcze raz dziękuje :) Życzę wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń